Vážení zákazníci, Dovoľujeme si Vás informovať, ŽE EXPEDÍCIA A DORUČOVANIE ZÁSIELOK PREBIEHA BEZ ZMENY! ZÁSIELKY BY MALI byť doručované do 1-3 pracovných dní. ODPORÚČAME ZVOLIŤ platby pomocou platobnej karty, prípadne paypal, alebo bankovým prevodom, nakoľko platba v hotovosti nemusí byť vzhľadom k súčasným opatreniam všade akceptovateľná. ĎALEJ vás prosíme uprednostniť pri voľbe doručenie kuriérom (pred poštovým doručením) uvedomujeme si zodpovednosť a snažíme sa tak predchádzať zbytočným komplikáciám. DRŽTE SA, vždy v najťažších dobách je LÁSKA tým najsilnejším domovom, z ktorého sa po odoznení ťažkých chvíľ nádherne vylieta za novými možnosťami.

Parfémy - Feromony pre mužov

PONUKA PRE MUŽOV, TIE NAJLEPŠIE FEROMÓNOVÉ PRODUKTY NA TRHU


Rad MAGNETIFICO - power of pheromones je to najlepšie čo môžete na trhu medzi feromóny zohnať. Exkluzívne parfumy pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, sebavedomia a získanie rešpektu. Unikátny dizajn, neuveriteľná výdrž a neodolateľná vôňa obsahujúce AT-SC-R formulu. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov aj žen. Produkty z tejto rady sú pravé parfumy a preto má ich vôňa naozaj neuveriteľnú výdrž.

Rad Love and Desire je rokmi overená a veľmi obľúbená rada feromónov pre mužov. Toaletné vody s feromónmi. Feromóny Love & Desire založené na mnohých zložkách sú využívané so znamenitými výsledkami biznismenov behom vyjednávania. Predajcovia postrehli značné vylepšenie predaja svojho tovaru, starší ľudia vnímajú zmenu prístupu správania iných ľudí, barmani dostávajú väčšie prepitné. Zodpovedajúce vyváženie jednotlivých feromónov v produktoch Love &  Desire ovplyvňujú konkrétnu premenu osoby, s ktorou hovoríš. Androstenon má vplyv na zdôraznenie ženskosti a sexuality. Prísada androstenolu a androsteronu navodí stupeň priateľskosti a dôvery.

Medzi čistými feromónmi - to znamená bez vône a parfumácie sú dlhodobo obľúbené feromóny Pheromone Essence. Ako alternatívu môžete vyskúšať novú značku BeMIne.

 
  • Radiť podľa:
  • 12 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.