Parfémy - Feromony pre ženy

PONUKA PRE ŽENY, TIE NAJLEPŠIE FEROMÓNOVÉ PRODUKTY NA TRHU


Rad MAGNETIFICO - power of pheromones je to najlepšie čo môžete na trhu medzi feromónmi zohnať. Exkluzívne parfémy pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, sebavedomia a získanie rešpektu. Unikátny dizajn, neuveriteľná výdrž a neodolateľná vôňa obsahujúce AT-SC-R formulu. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú ženám sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien. Produkty z tejto rady sú pravé parfumy a preto má ich vôňa naozaj neuveriteľnú výdrž. Feromóny v rukách ženy! Vhodné pre denné nosenie, na rande, diskotéku, obchodné rokovania, pracovný pohovor a ďalšie príležitosti.

Rad Love and Desire je rokmi overená a veľmi obľúbená rada feromónov pre ženy. Toaletné vody s feromónmi. Feromóny Love & Desire založené na mnohých zložkách sú využívané so znamenitými výsledkami biznismenov behom vyjednávania. Predajcovia postrehli značné vylepšenie predaja svojho tovaru, starší ľudia vnímajú zmenu prístupu správania iných ľudí, servírky dostávajú väčšie prepitné. Zodpovedajúce vyváženie jednotlivých feromónov v produktoch Love &  Desire ovplyvňuje konkrétne premenu osoby, s ktorou hovoríš. Androstenon má vplyv na zdôraznenie ženskosti a sexuality. Prísada androstenolu a androsteronu navodí stupeň priateľskosti a dôvery.

Medzi čistými feromónmi - to znamená bez vône a parfumácie sú dlhodobo obľúbené feromóny Pheromone Essence. Ako alternatívu môžete vyskúšať novú značku BeMIne.

 
  • Radiť podľa:
  • 17 položiek celkom

Stránka 1/1