Novinka Tip

LOVELY LOVERS BEMINE ENIGMA 15ml - " feromóny pre mužov "

138
7 hodnotení
  • 1 z 2

Pánsky parfum pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti na základe I-L-Molecules Formula s 35% koncentráciou vonných atraktantov. tzv. feromónov pre mužov


  • Skladom
€29
Kategória: Parfémy - Feromony pre mužov
 

FORMULA I-L-Molecules


Jedinečná pánska vôňa zo série BEMINE vytvorená vo Francúzsku. Vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS bol použitý molekulárny vzorec I-L-Molecules (INTENSE LOVE Molecules), ktorý je výsledkom výskumu viac ako 300 vonných atraktantov v rôznych pomeroch. Boli vybrané tie, ktoré majú najväčší vplyv na opačné pohlavie, čím sa z komplexu vonných olejov vytiahlo maximum. Vzorec I-L-Molecules bol zdokonalený tak, aby sa synergicky dopĺňal s vôňou pánskej pokožky a vytvoril tak jedinečný celok. Zloženie BEMINE ENIGMA pre mužov je jedinečnou kombináciou drevitých a bylinných tónov prepletených so sviežosťou kvetov, doplnených citrusovými plodmi. Najvyššia koncentrácia 35% a kvalita použitých ingrediencií vám umožní vytvoriť zvodnú auru plnú mužských vibrácií a flirtujúcej elegancie.

Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti zákazníkov sú udelené ocenenie pre značku Lovely Lovers: LAUR konsumentu - objav roka a víťazstvo v kozmetickej súťaži GOLDEN SEVEN alebo ocenenie v lifestylových časopisoch ako Men'sHealth, ktorý nominoval LL BEMINE DESTINY pre mužov na PRODUKT ROKA 2020!

Nezostanete nepovšimnutý


BEMINE ENIGMA je parfum navrhnutý k intrigám! Muž, ktorý má na sebe tento parfum, nezostane bez povšimnutia. To Vám môžeme zaručiť! Vzorec I-L-Molecules láka nenápadne už zďaleka, aby vám pomohol zaujať pri blízkom kontakte. Napriek vysokej koncentrácii nie je vôňa nijako obťažujúca. Postupne uvoľňované vonné látky uľahčujú vytváranie pozitívneho dojmu a zdôrazňujú osobnostné rysy alfa samca. Vďaka zvýšenému záujmu žien bude nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahov oveľa jednoduchšie.

Aká je vôňa ALFA samca?


Podľa toho, či vôňu popisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône parfumu LL BEMINE ENIGMA MAN vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jeho elegantná a mužná bylino-drevitá aura, kombinovaná s jemne vibrujúcou kvetinovo-ovocnou sviežosťou, ktorá sa výnimočným spôsobom nesie za nositeľom a dáva o sebe poznať na každom kroku. Vyznačuje sa sviežosťou vďaka zaujímavej kombinácii pomarančovej kôry a bergamotu, doplnené o ostré tóny čierneho korenia. Akonáhle sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje drevito-živicové tóny srdca vďaka výraznému santalovému drevu a živici olibanum. Všetko je doplnené zmyselnou základňou kombinujúcou hĺbku cédrového dreva a Ambroxan, zakončené nádychom zelených fazúľ, ktoré zosilňujú záhadnú vôňu mužskej dominancie

HLAVA: pomarančová kôra, bergamot, korenie
SRDCE: santalové drevo, olibanum
ZÁKLAD: céder, ambroxan, fazuľa tonka

LL BEMINE ENIGMA MAN je naozajstný parfum (nie je iba EDP alebo EDT). Vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association) sa vyznačuje dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou s niekoľkohodinovou stálosťou. Tam kde lacnejšie produkty strácajú silu, ENIGMA prechádza do svojho vrcholu.

Pre koho je BEMINE ENIGMA určený?


LL BEMINE sú tzv. Feromóny pre mužov, ktorý chce vedome využívať ich pozitívneho vplyvu. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

Vďaka pôsobeniu na podvedomie žien pomocou starostlivo vybraných pachových zložiek, vám BEMINE pomôže stať sa v ich očiach oveľa atraktívnejšími, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!


2) MEDZIĽUDSKÉ VZŤAHY

Pachové zložky majú vplyv na náklonnosť ľudí s ktorými sa stretávate. Vhodná kombinácia Vám pomôže uľahčiť každodenné, spoločenské a pracovné vzťahy.


3) EFEKT V PRÁCI

Pomôže Vám byť vnímaný ako partner hodný dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúcej napr. v riadení pracovníkov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovania so šéfom ohľadom zvýšenia platu.


4) ALFA SAMEC

Pomôže Vám zvýšiť sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši náklonnosť ostatných k vašim návrhom.

 

Spôsob použitia alebo ako z BEMINE ENIGMA vyťažiť maximum:


Flakón 15ml je nielen praktický, ale vydrží veľmi dlho. Vďaka extrémnej 35% koncentrácii stačí naniesť len jednu-dve dávky rozprašovačom. Najlepšie je vhodné ho aplikovať v okolí krku, na zápästí, do okolia lakťovej jamky alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky, sedačky v aute alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura "alfa samca". Pre maximálnu výdrž sa odporúča aplikovať parfum na umytú suchú pokožku, kedy sú póry kože otvorené. Testy preukázali uvoľňovanie vonných atraktantov po dobu minimálne 12 hodín.

Skladovanie: neodporúča sa uchovávať parfum v kúpeľni (kvôli vysokým teplotným výkyvom a vlhkosti) a na slnečných miestach, preto je najlepším miestom uzavretá skrinka, napríklad v šatni.

Obsah: 15ml

Značka LOVELY LOVERS - s náruživosti k láske ...


Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátny a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných užívateľov, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v CPNP (Cosmetic Products Notification Portal). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu, potvrdenou testami a posudky spokojných zákazníkov, čo potvrdzuje aj cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní LAUR konsumentu - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".