Feromony

Feromóny, čo sú zač?

Samotné slovo feromón pochádza z gréckeho jazyka a znamená v preklade „nosič stimulácie“. Tento pojem zaviedli vedci Peter Karlson a Martin Lüscher pre hormóny, ktoré sú v podstate prchavé chemické látky, ktoré živé organizmy vylučujú za účelom vzájomnej komunikácie s tým istým biologickým druhom, u ktorého spúšťajú fyziologické reakcie a zmeny správania. Feromónové parfémy Magnetifico sú maximálne účelovo zostavené z dlhodobo svetovo najpredávanejších vôni a odskúšaných feromonov, tak aby ako produkt pôsobili kompaktne, atraktívne a hlavne účinne.

feromon

 

Prečo a ako fungujú feromóny?

Feromóny  slúžia ako pomoc pri hľadaní potravy, na vyvolanie alebo stlmenie obranných a poplašných reakcií alebo na prilákanie sexuálneho partnera. Ľudské feromóny (mužské androsteny a ženské estreny) sa uvoľňujú predovšetkým z potu, z pokožky mužov a žien a zachytávame ich pomocou špeciálneho orgánu, ktorý sa nachádza medzi nosom a ústami (tzv. vomeronazálny orgán alebo Jacobsonov orgán).

Účinkom molekúl feromónov v parfumoch MAGNETIFICO je okamžité zvýšenie sexuálnej príťažlivosti u opačného pohlavia. Vedecké výskumy dokázali, že ani ten najlepší dámsky parfém sa nevyrovnal prirodzeným feromónom a ženy, ktoré mali viac ženských feromónov (napr. v období ovulácie), pôsobili na mužov ako atraktívnejšie a sexuálne príťažlivejšie. Preto sme vyvinuli radu parfumovaných feromonov MAGNETIFICO, ktoré obsahujú aj esenciálnu vôňu aj feromóny. Navyše unikátny dizajn, neuveriteľná výdrž a neodolateľná vôňa obsahujúce AT-SC-R formulu. AT-SC-R FORMULA je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov aj žien. Produkty z tejto rady sú pravé parfumy a preto má ich vôňa naozaj neuveriteľnú výdrž.

logo_web_magnetifico

Rovnako i muži, ktorých hladina feromónov je vyššia, pôsobia na opačné pohlavie ako silnejší, mužnejší a príťažlivejší sexuálni partneri. Feromóny sami o sebe nemajú žiadnu špecifickú vôňu a zaraďujú sa medzi prírodné afrodiziaká, ktoré fungujú podvedomo, bez toho, aby sme si to akokoľvek uvedomovali.

spray-1514264_1920

 

Čo spôsobuje pokles vylučovania feromónov?

Vylučovanie feromónov u mužov aj u žien ovplyvňuje to, aký vedú životný štýl, či zdravý, alebo nie. Menej feromónov vylúčite, ak vás trápi únava,choroba,  stres v práci, nespavosť, atď. Na vylučovanie feromónov u žien má samozrejme vplyv menštruačný cyklus a celkové hormonálne zmeny. Pokles ich vylučovania môže nastať pri užívaní hormonálnej antikoncepcie a počas menopauzy. Prirodzene vylučované feromóny však môžu aj prekryť a „prehlušiť“ bežne používané kozmetické prostriedky ako sú deodoranty, šampóny, sprchové a pleťové mlieka a antiperspiranty. Muži aj ženy preto čoraz častejšie siahajú po parfémoch s feromónmi, aby boli príťažlívejší.

 

kupit-button

 

Ako sa používajú feromónové parfémy?

Mužské parfumy s feromónmi pomáhajú mužom zvýšiť svoju atraktivitu u opačného pohlavia na podvedomej úrovni. Kým samotné pánske parfumy môžu zvyšovať atraktivitu muža a priťahovať pozornosť žien vďaka príťažlivej aróme, feromónová zložka je nenápadná, no pôsobí priamo na mozog opačného pohlavia.

Feromónové parfumy a toaletné vody, určené pre mužov, sa používajú rovnako ako klasické pánske voňavky a aplikujú sa na krk, uši, ramená alebo ruky. Môžete sa však rozhodnúť, že použijete najlepší pánsky parfém, s ktorým máte dobrú skúsenosť a mužské feromóny zvlášť. V takom prípade je dôležité, neprehnať to a použiť len 1-2 kvapky feromónov, ktoré môžete aplikovať napríklad za ucho alebo na podpazušie.

PARFÉMY vs. FEROMÓNY

Pánske aj dámske parfémy s feromónmi účinkujú cca 4-6 hodín, v závislosti na intenzite a kvalitne použitých feromónov . Pri feromónových parfumoch MAGNETIFICO nemusíte rozmýšľať nad pomerom feromonov, ten správny pomer sme namiešali za vás, už priamo v parfume, stačí už len aplikovať a v jednom použití máte svetovú vôňu aj feromón.  

 

secret-scent-feromony-pre-muzov