PARFÉM S FEROMONY LOVELY LOVERS BEMINE 2ML PRE ŽENY

39
3 hodnotenia
  • 1 z 2

Feromóny pre ženy. Parfém pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizmy a sexappealu od značky Lovely Lovers.


  • Skladom
€6
Kategória: Parfémy - Feromony pre ženy
 

DÁMSKY PARFUM S FEROMÓNMI

PARFÉM VYTVORENÝ VO FRANCÚZSKU

Originálny buket dámskej vône vznikol vo Francúzsku vďaka skúsenostiam značky LOVELY LOVERS. V dôsledku výskumu a testov 237 pachových atraktantov v rôznych kompozíciách boli vybrané tie, ktoré najviac pôsobili na opačné pohlavie. Najvyššia koncentrácia a kvalita zložiek použitých pri tvorbe tejto kvetinovo-ovocno-drevitej kompozície umožňuje vytvoriť auru zvodkyne plnú ženských vibrácií, elegancie a pôvabu.
Potvrdením najvyššej kvality a spokojnosti sú získané ocenenia: vavrín SPOTREBITEĽOV Objav roka a víťazstvo v súťaži ZLATÁ sedmička kozmetickej brandže.

 

NEZOSTANE NEPOVŠIMNUTÁ

Žena, ktorá je "odetá" do týchto parfumov, neprejde bez toho, aby nebola povšimnutá. To Vám môžeme zaručiť! Postupne sa uvoľňujúce parfumy s feromónmi uľahčujú vytvorenie pozitívneho prvého dojmu. Zvýrazňujú osobnostné rysy ženy typu alfa. Nadväzovanie prvého kontaktu a udržiavanie vzťahu bude oveľa jednoduchšie vďaka zvýšenému záujmu mužov.


Ako feromóny pôsobia? Jedná sa o prírodné látky, ktoré neviditeľným spôsobom ovplyvňujú podvedomie prostredníctvom zmysle čuchu:

  • zvyšujú záujem u mužov tým, že ich podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na ženu
  • vytvára auru alfa ženy

 

POZNÁMKA: Vhodne zvolené proporcie v kompozícii pachových atraktantov dodatočne umocňujú efektivitu feromónov, ktoré vytvára každý z nás. Tento proces je veľmi dobre viditeľný vo svete zvierat, my však môžeme vďaka modernej technológii využívať tieto poznatky každý deň.

 

AKÁ JE VÔNE ALFA ŽENY?

Podľa toho, či vôňu opisuje muž alebo žena, môžu byť tóny vône LL BeMINE eau de parfum WOMAN vnímané mierne odlišne. Spoločným hlavným rysom tejto vône je však (nezávisle na pohlaví posudzujúcej osoby) jej výrazne zvodná ženská aura spojená s vibrujúcim kvetinovo-ovocno-drevitým charakterom, ktorý sa výnimočným spôsobom nesie za svoju nositeľkou a dáva o sebe poznať na každom kroku. Ľahký začiatok sa vyznačuje mimoriadnou zmyselnosťou vďaka bergamotu v kombinácii s čiernymi ríbezľami. Keď sa vôňa usadí na pokožke, odhalí svoje pižmovo-kvetinové srdce vďaka pôvabu ruže, pakostu a kvetom pomaranča. Dopĺňa to mimoriadne zmyselný základ spájajúci v sebe hĺbku santalového dreva s drevom cédrovým a pačuli. Rýchly test vykonaný na zápästí to neodhalí. Preto, aby sme dobre poznali a plne pocítili túto vôňu, musíme ju chvíľu "ponosit", aby sa uvoľnili všetky jej frakcie.


HLAVA: bergamot, čierne ríbezle
SRDCE: pižmo, kvet ruže, pakost, pomarančový kvet ZÁKLAD: cédrové drevo, santalové drevo, pačuli

 

STABILITA PROJEKCIE

Parfumy LL BeMINE 100ml WOMAN sa vďaka obsahu maximálneho množstva pachových atraktantov povolených IFRA (International Fragrance Association ) vyznačujú dokonalou projekciou rafinovaných tónov vôňou a predovšetkým niekoľkohodinovou stálosťou. V skratke povedané: nemôže existovať silnejší legálny produkt s takým zložením! Postrehnuteľná najvyššia kvalita zložiek aj samotnej kompozície vytvára zvodnú ženskú auru, ktorá sa rozprestiera okolo užívateľky a zvýrazňuje jej sex-appeal a plnú krásu.

 

PRE KOHO?

LL BeMINE parfum WOMAN sú parfémy s feromónmi pre každú ženu, ktorá chce vedome využívať ich účinky. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

vďaka pôsobeniu na podvedomie mužskej mysli sa stanete v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

   

2) osobné kontakty

pachové atraktanty majú vplyv na náklonnosť ľudí, s ktorými sa zdržiavate. Uľahčuje to každodenné spoločenské a pracovné kontakty.

   

3) EFEKT V PRÁCI

po aplikácii dámskych parfumov s feromónmi budete vnímaná ako partnerka hodná dôvery. Získané charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúce napr. V riadení zamestnancov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovaní so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

   

4) ALFA SAMICE

parfumy s feromónmi zvyšujú sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

 

SPÔSOB POUŽITIA:

Flakón 100ml vydrží veľmi dlho. Vďaka vysokej koncentrácii stačí pomocou atomizéra naniesť niekoľko dávok. Najlepšie v okolí krku (napr. Za ušami, na golier), na zápästí alebo na paže. Jedná sa o najlepšie prekrvené (a tým aj najteplejšie) zóny na ľudskom tele. Práve na nich sú pachové atraktanty najefektívnejšie. Môžeme ich tiež naniesť na obliečky alebo na iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášala aura alfa ženy.
Obsah: 100ml

 

LOVELY LOVERS - Z NÁRUŽIVOSTI K LÁSKE ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímne kozmetiky pre náročných odberateľa, ktorí si cenia najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v KSIoK (Celoštátny systém informovania o kozmetických prípravkoch) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Najvyššia štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu a účinnosť, potvrdenou testami a posudky spokojných Zákazníkov. To tiež potvrdzuje značke LOVELY LOVERS cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".